Dobra poranna pielęgnacja jest niczym śniadanie! Wiele z nas ją pomija a jest niezbędna na start każdego dnia. Jak wygląda ostatnio moja?
Stawiam na delikatne oczyszczanie - niedawno w paczce od Rossmanna dostałam nowy żel do mycia twarzy z Isany który od pierwszego użycia podbił moje serce, niezwykle delikatny ale dobrze oczyszczający. Stosują go w duecie z soniczną szczoteczką Foreo Luna - klik.
Od wielu lat wierna jestem ogórkowemu tonikowy marki Ziaja. Uwielbiam go zarówno rano jak i w ciągu dnia do odświeżania. Bardzo delikatny i świetny nie tylko do tłustej cery. Po porannym myciu żelem przemywam nim całą twarz. Będę płakać jeśli przestaną go produkować - choć myślę, że tak się raczej nie stanie!
Następnie idealny duet marki Floslek! Krem pod oczy Mineral Therapy Morskie Minerały Ca+Mg kocham od dłuższego czasu, to moje drugie opakowanie! Jest bardzo wydajny i spokojnie starczy na ponad pół roku. Jest idealny pod każdy korektor. O ulubionych kremach pod oczy pisałam już tutaj i moje stanowisko w ich sprawie się nie zmieniło. Poza kremem pod oczy a przed kremem na twarz używam Koncentrat wypełniający zmarszczki tej samej marki. Błyskawicznie się wchłania i już po chwili mogę zastosować krem właściwy na dzień. O preparacie pisałam tutaj.
Od jakiego czasu testuję też nowość Lirene - lekki nawilżający krem rozpromieniający z wit. D·pro. Jak sama nazwa mówi jest lekki, szybko się wchłania. Bardzo dobrze nawilża a także delikatnie wygładza. Mam też wersję na noc, która również jest warta uwagi.
A jak wygląda Wasza poranna pielęgnacja? Może polecicie mi swoje pewniaki?





Ja zawsze rano myję twarz albo mydłem afrykańskim albo kremem oczyszczającym. Potem tonik z Orientany, serum pod oczy beOrganic, serum do twarzy, krem beOrganic i krem pod oczy. Uff :)
OdpowiedzUsuńMyję twarz aktualnie żelem Cien z Lidla, potem tonik z Liści Manuka Ziaji, krem pod oczy Rivel de Loop z Q10, serum Bielenda Super Power Mezo Serum korygujące z Bielendy i krem z filtrem też bielendy :)
OdpowiedzUsuńja ostatnio mocno wkrecilam sie w pielegnacje skory twarzy. I tak z rana urzywam delikatnego zelu z bardzo drobnoziarnistym peelingiem z cien, tonik z Garniera w parze z plynem micelarnym z nivea 3in1, krem pod oczy z Olay i nawilzajacy krem z Garnier. To absolutnie mi wystarcza. :)
OdpowiedzUsuńhttp://my-fit-style.blogspot.co.uk/
Ja ostatnio zaczęłam myć twarz...płynem do higieny intymnej. Jej stan - mam cerę (nadal) trądzikową - znacznie się poprawił, pomimo tego, że nie zmieniałam nic więcej w pielęgnacji. Z twojego zestawienia kojarzę tylko ten tonik ogórkowy ;)
OdpowiedzUsuńMnie ten krem z Lirene nie służy:(.
OdpowiedzUsuńA nie używasz nic z filtrem UV? Ja przy tłustej cerze muszę uważać z ilością nakładanych kosmetyków, jak na krem nawilżający nałożę jeszcze krem z wysokim filtrem UV (a używam tylko tych lekkich - LRP lub Vichy) to często jest to już za dużo dla mojej cery i czuję, że jest za bardzo obciążona.... Z drugiej strony i nawilżanie, i ochrona UV są bardzo ważne i nie chcę z niczego rezygnować.
OdpowiedzUsuńlatem i mocno sloneczne dni zawsze nakladam krem ale przyznam sie szczerze ze czesto go pomijam a wiem ze to blad! :(
UsuńJa aktualnie używam kremu pod oczy Rival The Loop i o ile na noc jest fajny to niestety pod makijaż średnio się nadaje... Ten z Flos-Leku wygląda całkiem przyzwoicie :)
OdpowiedzUsuńTa szczoteczka mi się marzy :)
OdpowiedzUsuńPamiętam, że kiedyś używałaś kremu z Perfecty z mikroperłami matującymi i bardzo byłaś z niego zadowolona. Widzę, że teraz używasz czegoś innego. Wynika to z chęci wypróbowania czegoś innego czy z niezadowolenia z produktu Perfecty? Szukam obecnie kremu na dzień i na noc bo jak to bywa skończyły mi się w tym samym czasie. Chcę kupić coś ale zupełnie nie wiem co. Jesteśmy w podobnym wieku i mamy podobny rodzaj cery dlatego stwierdziłam, że może Ty mi coś doradzisz tak szczerze :)
OdpowiedzUsuńcaly czas uzywam perfecte ale mieszam z kropla podkladu wiec tutaj w zestawieniu jej nie ujelam bo to juz raczej podchodzi pod makijaz, nadal uwielbiam ten krem i zawsze mam w zapasie. Co jakis czas dostaje cos od firm do testow wiec staram sie tez zuzywac ale jesli mialabym wybrac jeden krem to zdecydowanie bylaby to perfecta!
UsuńJa rano stawiam również na delikatne oczyszczenie i odświeżenie twarzy. Obecnie stosuję żel Biolaven również z Luną. O toniku niestety bardzo często zapominam, ale lubię ten z Sylveco hibiskusowy. Oczywiście wklepuję krem pod oczy Go Cranberry - mam co do niego mieszane uczucia. I na sam koniec zamiast kremu FlavoC połączone z kilkoma kroplami oleju jojoba - szybko się wchłania i rozpromienia skórę. A później już tylko makijaż :D
OdpowiedzUsuńkoncentrat na zmarszczki z floslek jest fantastyczny, też go miałam i świetnie się u mnie sprawdzał.
OdpowiedzUsuńmusze zakupic kolejne opakowanie,szkoda ze jest tak slabo dostepny stacjonarnie :(
UsuńJa rano używam tylko płynu micelarnego i kremu na twarz plus pod oczy, aktualnie Tołpa :)
OdpowiedzUsuńrano żel rumiankowy Sylveco, płyn bakteriostatyczny z Pharmaceris, Rival de loop pod oczy i rem nawilżający z zieloną herbatą z Bioluxe :)
OdpowiedzUsuńMam cerę trądzikową. Cały czas zastanawiam się nad tą gąbeczką... W końcu podobno oczyszczanie to podstawa! ja rano przemywam twarz tylko melisą :).
OdpowiedzUsuńmarysia-k
Jestem ciekawa składu tego żelu isana :)
OdpowiedzUsuńOch, jak mi się marzy ta szczoteczka do twarzy :)
OdpowiedzUsuńSzczerze podziwiam za oddanie polskim marką :) Ja wciąż jakoś automatycznie wybieram zagraniczne, choć staram się dać szanse naszym rodzimym, dzięki czemu zakochałam się m.in. w siarkowych kremach :)
OdpowiedzUsuńMoja pielęgnacja poranna jest bardzo minimalistyczna :) Myję twarz pianką oczyszczającą a Alverde, przecieram skórę lipowym płynem micelarnym Sylveco lub hydrolatem różanym. Jeśli czuję, że moja skóra jest ściągnięta, spryskuję ją dodatkowo wodą termalną Uriage i nakładam krem pod oczy Tołpa z bawełną. Później sięgam po krem biosiarczkowy Balneokosmetyki i jestem gotowa :) Moja skóra niestety nie lubi kosmetyków drogeryjnych i większość marek źle na nią działa - nad czym bardzo ubolewam. Na blogach tyle ciekawych recenzji i poleceń, a ja omijam półki ze smutkiem...
OdpowiedzUsuńpozdrawiam, A
mogłabyś zdradzić jakiego używasz aparatu i obiektywu do robienia zdjęć? są super!:)
OdpowiedzUsuńDziekuje:) canon 6d + 50mm 1.4 albo 24-70 2.8
OdpowiedzUsuńSkąd ten piękny kubek?
OdpowiedzUsuńZ pepco
UsuńTonik ogórkowy miałam i polecam ale nie miałam jeszcze tego żelu z isany ;p
OdpowiedzUsuń1. Foreo Luna do mieszanej + żel fizjologiczny do mycia twarzy Pharmaceris A,
OdpowiedzUsuń2. tonik Pharmaceris A,
3. krem pod oczy La Roche-Posay Redermic [C] z masażerem Foreo Luny na najniższej prędkości,
4. ok. 4 krople olejku kameliowego Oshima Tsubaki Oil zamiast kremu na dzień
Powyższe stosuję w takiej kombinacji od miesiąca (krem pod oczy LRP wszedł do tej pielęgnacji jako ostatni właśnie miesiąc temu, stosuję go rano i wieczorem) i jestem zachwycona. Raczej długo nie zmienię tego kombo:)
የ መረጃ እኛን ሁልጊዜ ጤናማ ሰላምታ ጠቃሚ ሊሆን ይችላል በጣም እናመሰግናለን
OdpowiedzUsuńObat Leukimia
Obat Herbal Kista
Zahra Herbal
Obat Jantung Bocor
Obat Penyubur Kandungan
Bardzo fajny poranny zestaw!
OdpowiedzUsuńPrzyda się na przyszłość.
OdpowiedzUsuńMaayo nga buntag, hinaut nga karon kanunay kaming anaa sa grasya sa omaha, salamat sa pagpaambit sa kasayuran, mapuslanon kaayo alang kanako isip usa ka blogger, maayong pagtimbaya HERBAL ZAHRA SHOP
OdpowiedzUsuńLadyfem
Khasiat Ladyfem
Khasiat Dan Manfaat Ladyfem
Khasiat Dan Kandungan Ladyfem
Obat Anak Herbal
OdpowiedzUsuńObat Hepatitis B Pada Anak
Obat Benjolan di Kening Anak
Obat Tuberkulosis Pada Anak
Obat Eksim Pada Anak
Berikut Ini Makanan Yang Ampuh Atasi Cacar Air
Manfaat Yoghurt Untuk Cacar Air
Manfaat Bawang Putih Untuk Cacar Air
Ciri Gejala Dan Tanda Penderita Cacar Air
Cara Cepat Menyembuhkan Cacar Air Pada Anak
Thank you very much, may the health always be with all of us
OdpowiedzUsuńFauzi Official
Fauzi Noer
Medium Fauzi
Makasih banyak ya gan.
OdpowiedzUsuńObat Jantung Bocor
Obat Kista Bartholin
Obat Keputihan
Obat Maag Kronis
Obat Patah Tulang
Obat Telinga Infeksi
Obat Anemia
Obat Zakar Bengkak
Obat Insomnia
Obat Tangan Kesemutan
obat patah tulang terbaik paling ampuh dengan ramuan tradisional yang berbentuk cairan karena obat tulang patah mampu mengobati berbagai macam penyakit termasuk untuk dijadikan sebagai obat tulang retak pada anak dan lansia oleh sebab itu obat untuk patah tulang ini sangat kami rekomendasikan untuk anda yang menderita cidera pada tulang. bahan dasar dari jelly gamat obat patah tulang tangan adalah teripang emas yang dolah secara modern sehingga terciptalah suplemen kalsium untuk patah tulang yang bisa menyembuhkan tulang retak tanpa harus pasang pen. selain obat untuk tulang patah jelly gamat juga berguna untuk pengobatan asma, asam urat, vitiligo, maag dan banyak lagi. jika untuk menyembuhkan obat patah tulang
OdpowiedzUsuńcara pemakaiannya adalah dengan dioles karena obat penyambung tulang patah ini berbentuk cairan dan diminum juga bisa.
kata kunci:
obat penyembuhan patah tulang
suplemen untuk patah tulang
obat tulang retak di apotik
obat patah tulang di apotik
obat penyambung tulang
obat untuk tulang retak
vitamin untuk patah tulang
obat patah tulang kaki
obat herbal patah tulang
suplemen patah tulang
obat kalsium untuk patah tulang
Do not forget to visit our website to share information and knowledge about health.
OdpowiedzUsuńobat budug gudik di apotik
obat kliyengan paling ampuh
cara mengobati radang panggul
cara mengobati radang panggul
I can only express a word of thanks. Because with the content on this blog I can add knowledge I, thank has been sharing this information. Do not forget to visit our website to share information and knowledge about health.
OdpowiedzUsuńobat penyakit hisprung
obat batuk herbal
cara mengatasi penyakit ispa
Hopefully, sustenance will be easy and simplified in all matters :-)
OBAT LUKA BAKAR ALAMI
cara mengobati ambeien
obat jantung berdebar