wtorek, 21 października 2014

Wyniki konkursów - "wygraj soniczną szczoteczkę do mycia twarzy Foreo Lunę Mini!" oraz "wygraj jeden z trzech zestawów kosmetyków Floslek Gold Therapy! "


Na wstępnie chciałabym przeprosić za opóźnienie w ogłoszeniu wyników - mam nadzieję, że osoby które otrzymają nagrody konkursowe nie będą miały mi za złe, że musiały czekać :) No to czas przedstawić zwycięzców!!


Zacznę od cudownej szczoteczki do mycia twarzy - mam na myśli Foreo Lunę Mini!


wygraj soniczna szczoteczkę do mycia twarzy Foreo Lunę Mini!

Dziękuje wszystkim za tak huczny udział! Bardzo ciężko było wyłonić zwycięzcę do którego powędruje Foreo Luna Mini - rozbawił mnie fakt konieczności sprzedania dywanu wełnianego i chowania przed mężem kosmetycznych zakupów:

"Moja droga Smieti, więc pytasz dlaczego, A każda z nas chce być posiadaczką urządzenia przedobrego. Lecz pięć stów za wynalazek taki wyszukany? Musiałabym sprzedać mój dywan wełniany. Znów mnie kusisz, a już nie raz zbankrutowałam przez Ciebie, Przez Twe Kosmo wiraże byłam w ciągłej potrzebie. Tu szminka, tam lakier, tu obniżka cenowa, W tajemnicy przed mężem musiałam to chować! A teraz ta luna – ostatnia bohaterka, Bakterii nie dopuści – niezbędna prowadierka. I cóż robić jak sytuacja taka podbramkowa? Każda chętna, każda chce ją dla siebie zachować. Tak Toś Smieti narobiła szumu w Internetach, Że zleciałyśmy się jak rybki zwabione w marketach. I każda się łasi, stara wytrwale, A może się uda – myślą zuchwale. Lecz wszystko od gustu i smaczku zależy Naszej Smieti – co w naturze jej blogowanie leży. Nie martwcie się dziewczyny w tym całym naszym rajdzie, Bo nasza kochana Smieti jeszcze nie jeden konkurs wynajdzie ! "


Foreo Luna Mini wędruje do:


Śnieżkiraj


No i czas na wyniki kolejnego rozdania - tym razem zwycięzców będzie 3!wygraj jeden z trzech zestawów kosmetyków Floslek Gold Therapy!


W wyborze 3 osób do których zostaną wysłane zestawy kosmetyków Floslek pomogła mi maszyna losująca :)
Zestawy kosmetyków Floslek Gold Therapy wędrują do:

Zdzisława Imianowska
włosovelove.
Ula Szczepaniuk

zaraz wyślę do wszystkich maile - czekam na odpowiedz 5 dni czyli do 26.10.2014 - jeśli do tego czasu mi nie odpiszecie i nie podacie adresu do przesyłki losowanie zostanie powtórzone.
Nagrody zostaną wysłane bezpośrednio od producenta.

dziękuje wszystkim za udział a sponsorom za nagrody :)

9 komentarzy:

Wpisy mające na celu tylko i wyłącznie autopromocje blogów lub wulgaryzmy będą usuwane.