niedziela, 1 marca 2015

Masz cellulit? nie lubisz go? Weź udział i wygraj krem antycellulitowy CELLUoff od Floslek.


Wiosna się zbliża czas zadbać o ciało i pozbyć się cellulitu! Zapraszam do udziału w rozdaniu kremu antycellulitowego CELLUoff marki Floslek.

Udział w rozdaniu będą mogły brać osoby które publicznie obserwują blog a także osoby które "Lubią"  fan page bloga na Facebooku. Jeśli zarówno obserwujesz bloga jak i "lubisz" FP zgłoś się 2 razy - masz podwójną szansę!
A co dokładnie musisz zrobić aby wygrać?? • Odpowiedz w formularzu na pytanie "Mój sposób na cellulit to..."
 • Jeśli jesteś publicznym obserwatorem bloga: w formularzu zgłoszeniowym podaj nick obserwatora publicznego bloga
 • Jeśli „lubisz” stronę bloga na portalu społecznościowym Facebook – w formularzu zgłoszeniowym podaj imię i nazwisko/nick, pod którym „Lubisz” bloga oraz polub post konkursowy, napisz komentarz „Biorę udział” i jeśli chcesz udostępnij publicznie na swoim koncie ogłoszenie konkursowe. 
 • podaj w formularzu aktualny adres e-mail.


Rozdanie trwa do 15.03.2015 do 23:59.


Zwycięzca wyłoniony zostanie poprzez losowanie a wyniki zostaną ogłoszone na blogu w ciągu 7 dni. Nagroda zostanie przesłana na podany adres bezpośrednio od Floslek - nie podlega wymianie/reklamacji. Wszelkie próby oszustwa będą oznaczały dyskwalifikacje!! Jeśli nie jesteście osobami pełnoletnimi spytajcie rodziców czy możecie wziąć udział i w razie wygranej udostępnić mi swój adres. Wysyłka tylko na Polskę.

Powodzenia!


3 komentarze:

 1. Tego typu balsamy sprawdzają się jako świetne wygładzacze :-) ale jednak cellulit trzeba zlikwidować wbudowując mięśnie... I tu jest problem, bo pocenie się jest takie nieprzyjemne :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak fajnie! Konkurs! To do dzieła :)

  Wpadnij na recenzję podróbek Beauty Blender:
  http://yes-to-the-beauty.blogspot.com/2015/03/podrobki-beauty-blender-czy-warto-kupic.html

  OdpowiedzUsuń

Wpisy mające na celu tylko i wyłącznie autopromocje blogów lub wulgaryzmy będą usuwane.