środa, 6 kwietnia 2011

Kredka do powiek Mon Ami!Producent:
Mon Ami Polska .

Oferta producenta:

17 dwustronnych wodoodpornych kredek do powiek.

Data ważności
: 24 miesiące.


Obietnica producenta:
„ Kredka do powiek. Spełnia funkcję cieni do powiek. Nie obsypuje się i nie podrażnia oczu, dzięki odpowiedniej formule można ją miękko rozprowadzić palcami. Zawartość pudru w kredce zapewnia trwały kolor. Podwójna kolorystyka kredki stwarza szereg możliwości w zakresie kompozycji rysunku.”

Moja recenzja:


Kolory: posiadam 3 kredki [co daje 6 kolorów] nr 9 zielono-żółta, 10 biało-siwa, 11 złoto-brązowa. Są to odcienie perłowe która mienią się .

Najbardziej do gustu przypadł mi kolor zielony [9] . jest to jakby duochrom i fantastycznie wydobywa niebieski kolor tęczówki . jasnych kolorów z kredek 10 i 11 używam do linii wodnej . nadają świeżości spojrzeniu . 

Formuła:
formuła kremowa bardzo miękka – ma to swoje plusy i minusy . ładnie rozprowadza się na powiece jednak szybko się roluje . w kredce nr 9 [w części ciemniejszej] oraz 11 [w części jaśniejszej] wyczuwalny delikatny brokat co mnie akurat nie zachwyciło . może to podrażniać oko
:( Kredka jest wodoodporna ale ulega tez starciu .

Używam: jako kredka na powiekę lub baza pod cień – ładnie podbija kolor . można także na linię wodna lub jako rozświetlasz [jasna strona kredki nr 9] .

Trwałość: jako kredka na powiece utrzymuje się bardzo krótko . kremowa konsystencja nie działa tutaj na korzyść .  roluje się a po kolorach z brokatem pozostaje on na powiece .

Obsługa/użytkowanie
: banalna w obsłudze . trzeba uważać by nie przyciskać jej za mocno bo można łatwo złamać. Trzeba mieć temperówkę z dużym otworem – można naostrzyć nożem ale łatwo o zniszczenie kredki.

Cena:
ja kupiłam za 15,99 szt.

Gdzie kupić?
: w drogeriach . allegro . na stronie producenta.


Ogólna ocena: typowa kredka jumbo . jak dla mnie na powiekę się nie nadaje ale idealne sprawdza się na linie wodną lub jako baza pod cienie .


Czy kupie ponownie?: Tak

pamiętajcie że ta recenzja jest subiektywna i Wasze odczucia odnośnie tego produktu mogą być inne. Jednocześnie mam nadzieje że będzie komuś przydatna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wpisy mające na celu tylko i wyłącznie autopromocje blogów lub wulgaryzmy będą usuwane.